Koti > Tuotteet > Äänituotteet > Mikrofonit > POM-2245L-C10-R
POM-2245L-C10-R
POM-2245L-C10-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta POM-2245L-C10-R luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero POM-2245L-C10-R
Valmistaja PUI Audio, Inc.
Kuvaus MIC COND ANALOG OMNI -45DB
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero POM-2245L-C10-R Valmistaja PUI Audio, Inc.
Kuvaus MIC COND ANALOG OMNI -45DB Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 75649 pcs Tietolomake POM-2245L-C10-R Drawing
Kategoria Äänituotteet Voltage Range 2V ~ 10V
Jännite - Rated 2V Tyyppi Electret Condenser
päättyminen Solder Pads Koko / Dimension 0.236" Dia (6.00mm)
Muoto Circular Sarja POM
Herkkyys -45dB ±4dB S / N-suhde 55dB
Port Sijainti Top Pakkaus Bulk
lähtö Tyyppi Analog Muut nimet 668-1389
POM2245LC10R
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 12 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 2.2 kOhms
Korkeus (Max) 0.106" (2.70mm) Suunta Omnidirectional
Yksityiskohtainen kuvaus Analog Microphone Electret Condenser 2V ~ 10V Omnidirectional (-45dB ±4dB) Solder Pads Nykyinen - Supply 500µA