Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiini - Polymeerikondensaattorit > 16SEP39M+TSS
16SEP39M+TSS
16SEP39M+TSS
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 16SEP39M+TSS luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 16SEP39M+TSS
Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM POLY 39UF 20% 16V T/H
(Yhdysvaltain dollareina)
1500 pcs3000 pcs4500 pcs10500 pcs15000 pcs
Product parameter
Osa numero 16SEP39M+TSS Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM POLY 39UF 20% 16V T/H Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 146997 pcs Tietolomake 16SEP39M View All Specifications
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 16V
Tyyppi Polymer Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.248" Dia (6.30mm)
Sarja OS-CON™, SEP Ripple Current @ Low Frequency 81mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.62A @ 100kHz Arvioinnit -