Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiini - Polymeerikondensaattorit > 20SEP100M+TSS
20SEP100M+TSS
20SEP100M+TSS
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 20SEP100M+TSS luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 20SEP100M+TSS
Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM POLY 100UF 20% 20V T/H
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs2000 pcs5000 pcs10000 pcs
Product parameter
Osa numero 20SEP100M+TSS Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM POLY 100UF 20% 20V T/H Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 101062 pcs Tietolomake 20SEP100M View All Specifications
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 20V
Tyyppi Polymer Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.315" Dia (8.00mm)
Sarja OS-CON™, SEP Ripple Current @ Low Frequency 166mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.32A @ 100kHz Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Box (TB) Pakkaus / Case Radial, Can
Muut nimet P16386TB Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 9 Weeks Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.138" (3.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.472" (12.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 24 mOhm
Yksityiskohtainen kuvaus 100µF 20V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 24 mOhm 3000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 100µF
Sovellukset General Purpose
Liittyvät tuotteet
20SEF180M Image
  • Osa#:20SEF180M
  • valmistajat:Panasonic
  • Kuvaus:CAP ALUM POLY 180UF 20% 20V T/H
  • Varastossa:87508
20SEP100MX Image
  • Osa#:20SEP100MX
  • valmistajat:Panasonic
  • Varastossa:106432
20SEP22M Image
  • Osa#:20SEP22M
  • Kuvaus:CAP ALUM POLY 22UF 20% 20V T/H