Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiini - Polymeerikondensaattorit > 20SVQP47M
20SVQP47M
20SVQP47M
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 20SVQP47M luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 20SVQP47M
Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM POLY 47UF 20% 20V SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs2000 pcs5000 pcs10000 pcs
Product parameter
Osa numero 20SVQP47M Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM POLY 47UF 20% 20V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 111031 pcs Tietolomake SVQP
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 20V
Tyyppi Polymer Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Koko / Dimension 0.315" Dia (8.00mm)
Sarja OS-CON™, SVQP Ripple Current @ Low Frequency 94.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.89A @ 100kHz Arvioinnit -