Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiini - Polymeerikondensaattorit > 2R5SVPA82MAA
2R5SVPA82MAA
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 2R5SVPA82MAA luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 2R5SVPA82MAA
Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM POLY 82UF 20% 2.5V SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
Osa numero 2R5SVPA82MAA Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM POLY 82UF 20% 2.5V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 87814 pcs Tietolomake SVPA
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 2.5V
Tyyppi Polymer Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm) Koko / Dimension 0.197" Dia (5.00mm)
Sarja OS-CON™, SVPA Ripple Current @ Low Frequency 98.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.97A @ 100kHz Arvioinnit -