Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiini - Polymeerikondensaattorit > 4SEPC560MW+TSS
4SEPC560MW+TSS
4SEPC560MW+TSS
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 4SEPC560MW+TSS luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 4SEPC560MW+TSS
Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM POLY 560UF 20% 4V T/H
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
Osa numero 4SEPC560MW+TSS Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM POLY 560UF 20% 4V T/H Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 147961 pcs Tietolomake 4SEPC560MW View All Specifications
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 4V
Tyyppi Polymer Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.248" Dia (6.30mm)
Sarja OS-CON™, SEPC Ripple Current @ Low Frequency 280mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 5.6A @ 100kHz Arvioinnit -