Koti > Tuotteet > Teolliset säätimet > Ohjaimet - prosessi, lämpötila > AKT4B1111002
AKT4B1111002
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta AKT4B1111002 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero AKT4B1111002
Valmistaja Panasonic
Kuvaus CONTROL TEMP/PROCESS 100-240V
Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
In Stock 402 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
Product parameter
Osa numero AKT4B1111002 Valmistaja Panasonic
Kuvaus CONTROL TEMP/PROCESS 100-240V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 402 pcs Tietolomake KT Temperature Controllers Datasheet
Kategoria Teolliset säätimet Paino 0.265 lb (120.2g)
Jännite - Supply 100 ~ 240VAC Tyyppi Process, Temperature Controller (RTD, Type B, C, E, J, K, N, PLII, R, S, T)
päättyminen Style Screw Terminal Sarja KT4B
Paneeli Leikkaus Mitat Square - 45.00mm x 45.00mm lähtö Tyyppi Relay (2)
Käyttölämpötila 0°C ~ 50°C Merkkien määrä per rivi 4, 4
Asennustyyppi Panel Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 9 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
input Range -200°C ~ 2315°C, 0 ~ 20mA, 0 ~ 10VDC Tulosuoja IP66 - Dust Tight, Water Resistant
ominaisuudet - näytön tyyppi LED - Dual Color Characters
Näytön merkit - korkeus 0.472" (12.00mm), 0.240" (6.00mm) Yksityiskohtainen kuvaus Process, Temperature Controller (RTD, Type B, C, E, J, K, N, PLII, R, S, T) 100 ~ 240VAC Panel Mount