Koti > Tuotteet > Teolliset säätimet > Ohjaimet - prosessi, lämpötila > AKT4B2122001
AKT4B2122001
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta AKT4B2122001 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero AKT4B2122001
Valmistaja Panasonic
Kuvaus CONTROL TEMP/PROCESS 24V
Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
In Stock 273 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
Product parameter
Osa numero AKT4B2122001 Valmistaja Panasonic
Kuvaus CONTROL TEMP/PROCESS 24V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 273 pcs Tietolomake
Kategoria Teolliset säätimet Paino 0.265 lb (120.2g)
päättyminen Style Screw Terminal Sarja KT4B
Paneeli Leikkaus Mitat Square - 45.00mm x 45.00mm lähtö Tyyppi Relay (2), Voltage (External SSR)
Käyttölämpötila 0°C ~ 50°C Merkkien määrä per rivi 4, 4
Asennustyyppi Panel Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 9 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
input Range -200°C ~ 2315°C, 0 ~ 20mA, 0 ~ 10VDC Tulosuoja IP66 - Dust Tight, Water Resistant