Koti > Tuotteet > Teolliset säätimet > Ohjaimet - prosessi, lämpötila > AKT4R1122001
AKT4R1122001
AKT4R1122001
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta AKT4R1122001 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero AKT4R1122001
Valmistaja Panasonic
Kuvaus CNTRL TEMP REL/VOLT OUT 100-240V
Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
In Stock 353 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
Product parameter
Osa numero AKT4R1122001 Valmistaja Panasonic
Kuvaus CNTRL TEMP REL/VOLT OUT 100-240V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 353 pcs Tietolomake KTx Series Datasheet
Kategoria Teolliset säätimet Paino 0.243 lb (110.22g)
Jännite - Supply 100 ~ 240VAC Tyyppi Temperature Controller (RTD, Type B, C, E, J, K, N, PL-II, R, S, T, W)
päättyminen Style Screw Terminal Sarja KT4R
Paneeli Leikkaus Mitat Square - 45.00mm x 45.00mm lähtö Tyyppi Relay (2), Voltage (External SSR)
Käyttölämpötila -10°C ~ 55°C Merkkien määrä per rivi 4, 4
Asennustyyppi Panel Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 9 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
input Range -200°C ~ 2315°C, 0 ~ 20mA, 0 ~ 10VDC Tulosuoja IP66 - Dust Tight, Water Resistant
ominaisuudet - näytön tyyppi LED - Dual Color Characters
Näytön merkit - korkeus 0.488" (12.40mm), 0.347" (8.80mm) Yksityiskohtainen kuvaus Temperature Controller (RTD, Type B, C, E, J, K, N, PL-II, R, S, T, W) 100 ~ 240VAC Panel Mount