Koti > Tuotteet > releet > Teho releet, yli 2 ampeeria > ALZ52B24TW
ALZ52B24TW
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ALZ52B24TW luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ALZ52B24TW
Valmistaja Panasonic
Kuvaus ALZ RELAY 1 FORM A 24V
(Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
Product parameter
Osa numero ALZ52B24TW Valmistaja Panasonic
Kuvaus ALZ RELAY 1 FORM A 24V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 38702 pcs Tietolomake ALZ Series
Kategoria releet Sarja *
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 16 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus Relay Coil
Liittyvät tuotteet
ALZ52B12 Image
  • Osa#:ALZ52B12
  • valmistajat:Panasonic
  • Kuvaus:RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 12V
  • Varastossa:65895
ALZ52B12W Image
  • Osa#:ALZ52B12W
  • valmistajat:Panasonic
  • Varastossa:53069
ALZ52B24 Image
  • Osa#:ALZ52B24
  • Kuvaus:RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 24V