Koti > Tuotteet > kytkimet > Snap Action, Limit Switches > AM51626D63N-A
AM51626D63N-A
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta AM51626D63N-A luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero AM51626D63N-A
Valmistaja Panasonic
Kuvaus SWITCH SNAP ACT SPST-NC 16A 125V
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero AM51626D63N-A Valmistaja Panasonic
Kuvaus SWITCH SNAP ACT SPST-NC 16A 125V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4473 pcs Tietolomake AM5(QV) Switches
Kategoria kytkimet Voltage Rating - DC 125V
Voltage Rating - AC 125V päättyminen Style Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
kytkin Toiminta On-Mom Sarja AM5
Vapauta voima 30gf Pretravel 0.125" (3.2mm)
Pakkaus Bulk yliliikkeen 0.055" (1.4mm)
Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C Käyttöasento 0.815" (20.7mm)
käyttövoima 180gf Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) mekaaninen Life 10,000,000 Cycles
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulosuoja -
ominaisuudet Cadmium Free Sähköinen Life 100,000 Cycles
Differential Travel 0.040" (1.0mm) Nykyinen arvostelu 16A (AC), 600mA (DC)