Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > PMIC - jännitesäätimet - lineaarinen > AN78L12ME1
AN78L12ME1
AN78L12ME1
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta AN78L12ME1 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero AN78L12ME1
Valmistaja Panasonic
Kuvaus IC REG LINEAR 12V 100MA 3HSIP
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero AN78L12ME1 Valmistaja Panasonic
Kuvaus IC REG LINEAR 12V 100MA 3HSIP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5343 pcs Tietolomake AN78L12M Datasheet
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännitepudotus (max) -
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 12V Voltage - lähtö (Max) -
Jännite - tulo (Max) 35V Toimittaja Device Package 3-HSIP
Sarja - Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case TO-243AA
PSRR 50dB (120Hz) lähtö Tyyppi Fixed
Output Configuration Positive Muut nimet AN78L12M(E1)
AN78L12M-(E1)
AN78L12M-(E1)TR
AN78L12M-E1
AN78L12M-E1TR
AN78L12ME1TR
Käyttölämpötila 0°C ~ 125°C Lukumäärä Regulators 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 12V 100mA 3-HSIP
Nykyinen - lepotilassa (Iq) 3.5mA Nykyinen - Tuotos 100mA