Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > PMIC - jännitesäätimet - lineaarinen > AN80L21RMSTX
AN80L21RMSTX
AN80L21RMSTX
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta AN80L21RMSTX luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero AN80L21RMSTX
Valmistaja Panasonic
Kuvaus IC REG LINEAR 2.1V 150MA MINI5D
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero AN80L21RMSTX Valmistaja Panasonic
Kuvaus IC REG LINEAR 2.1V 150MA MINI5D Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 6004 pcs Tietolomake AN80LxxRMS Series
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännitepudotus (max) -
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 2.1V Voltage - lähtö (Max) -
Jännite - tulo (Max) 14.5V Toimittaja Device Package MINI-5D
Sarja - Suojausominaisuudet Over Current
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case SC-74A, SOT-753
PSRR 69dB (120Hz) lähtö Tyyppi Fixed
Output Configuration Positive Muut nimet AN80L21RMSTXTR
Käyttölämpötila -30°C ~ 85°C Lukumäärä Regulators 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.1V 150mA MINI-5D
Nykyinen - lepotilassa (Iq) 5mA Nykyinen - Tuotos 150mA