Koti > Tuotteet > Teolliset säätimet > Konenäkö - kamerat / anturit > ANPD065-25
ANPD065-25
ANPD065-25
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ANPD065-25 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ANPD065-25
Valmistaja Panasonic
Kuvaus 2D CODE READER HANDHELD
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero ANPD065-25 Valmistaja Panasonic
Kuvaus 2D CODE READER HANDHELD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5569 pcs Tietolomake PD60,65
Kategoria Teolliset säätimet Paino 1.5 lbs (680.4g)
Jännite - Supply 24VDC Visual Field (Min) -
Visuaalinen kenttä (Max) 25.0mm x 20.0mm Tyyppi 2D Code Reader
päättyminen Style USB Sarja PD65
anturin tyyppi CMOS Skannausnopeus -
päätöslauselma 352 x 288 (100,000 Pixels) Muut nimet 1110-2948
ANPD065-25-ND
Käyttölämpötila 0°C ~ 40°C Asennustyyppi Handheld