Koti > Tuotteet > releet > Korkean taajuuden (RF) releet > ARN30A12X
ARN30A12X
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ARN30A12X luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ARN30A12X
Valmistaja Panasonic
Kuvaus RELAY RF SPDT 12V
(Yhdysvaltain dollareina)
400 pcs
Product parameter
Osa numero ARN30A12X Valmistaja Panasonic
Kuvaus RELAY RF SPDT 12V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1184 pcs Tietolomake RN Series (ARN)
Kategoria releet Turn On Jännite (max) 9 VDC
Sammuta Voltage (Min) 1.2 VDC päättyminen Style Gull Wing
kytkentäjännite - Sarja ARN
Release Time 5ms Pakkaus Tape & Reel (TR)
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Toiminta-aika 5ms
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 10 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet Sealed - Flux Protection Yhteydenotto Material Gold Plating
Yhteydenottolomake SPDT (1 Form C) Coil Voltage 12VDC
Coil Type Non Latching Coil Resistance 450 Ohms
Coil Virta 320 mW Coil Current 26.7mA