Koti > Tuotteet > Akutuotteet > Ladattavat akut (toissijainen) > BK-310CHA04
BK-310CHA04
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta BK-310CHA04 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero BK-310CHA04
Valmistaja Panasonic
Kuvaus BATTERY NIMH 1.2V 3.1AH C
Lyijytön tila / RoHS-tila Ei sovelleta / Ei sovelleta
In Stock 21540 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs50 pcs1080 pcs
Product parameter
Osa numero BK-310CHA04 Valmistaja Panasonic
Kuvaus BATTERY NIMH 1.2V 3.1AH C Lyijytön tila / RoHS-tila Ei sovelleta / Ei sovelleta
Määrä saatavilla 21540 pcs Tietolomake BK310CH~
Kategoria Akutuotteet Paino 80g
Jännite - Rated 1.2V päättyminen Style Flat Top (Non-Extending)
Standard Charge Time 16Hrs Standard Charge Nykyinen 310mA
Koko / Dimension 1.02" Dia x 1.97" H (25.8mm x 50.0mm) Toimitustiedot -
Sarja - Muut nimet P701
Kosteuden herkkyys (MSL) Not Applicable Valmistajan toimitusaika 14 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Not applicable / Not applicable purkautumismäärä 620mA
Yksityiskohtainen kuvaus C 1.2V Nickel Metal Hydride Battery Rechargeable (Secondary) 3.1Ah kapasiteetti 3.1Ah