DMC261000R
DMC261000R
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta DMC261000R luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero DMC261000R
Valmistaja Panasonic
Kuvaus TRANS 2NPN PREBIAS 0.3W MINI5
(Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs6000 pcs15000 pcs30000 pcs
Product parameter
Osa numero DMC261000R Valmistaja Panasonic
Kuvaus TRANS 2NPN PREBIAS 0.3W MINI5 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 746448 pcs Tietolomake
Kategoria Discrete Semiconductor Products Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max) 50V
Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic 250mV @ 500µA, 10mA transistori tyyppi 2 NPN - Pre-Biased (Dual)
Toimittaja Device Package Mini5-G3-B Sarja -
Vastus - emitteripohja (R2) - Vastus - pohja (R1) 47 kOhms
Virta - Max 300mW Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case SC-74A, SOT-753 Muut nimet DMC261000RTR
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 11 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Taajuus - Siirtyminen - Yksityiskohtainen kuvaus Pre-Biased Bipolar Transistor (BJT) 2 NPN - Pre-Biased (Dual) 50V 100mA 300mW Surface Mount Mini5-G3-B
DC Nykyinen Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce 160 @ 5mA, 10V Nykyinen - Collector Cutoff (Max) 500nA
Nykyinen - Collector (le) (Max) 100mA Perusosan osanumero DMC26100