DMG563H10R
DMG563H10R
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta DMG563H10R luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero DMG563H10R
Valmistaja Panasonic
Kuvaus TRANS PREBIAS NPN/PNP SMINI5
(Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs6000 pcs15000 pcs30000 pcs
Product parameter
Osa numero DMG563H10R Valmistaja Panasonic
Kuvaus TRANS PREBIAS NPN/PNP SMINI5 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 596376 pcs Tietolomake DMG563H1
Kategoria Discrete Semiconductor Products Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max) 50V
Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic 250mV @ 500µA, 10mA transistori tyyppi 1 NPN, 1 PNP - Pre-Biased (Dual)
Toimittaja Device Package SMini5-F3-B Sarja -
Vastus - emitteripohja (R2) 47 kOhms, 10 kOhms Vastus - pohja (R1) 47 kOhms, 4.7 kOhms
Virta - Max 150mW Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 6-SMD (5 Leads), Flat Lead Muut nimet DMG563H10R-ND
DMG563H10RTR
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 11 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Taajuus - Siirtyminen - Yksityiskohtainen kuvaus Pre-Biased Bipolar Transistor (BJT) 1 NPN, 1 PNP - Pre-Biased (Dual) 50V 100mA 150mW Surface Mount SMini5-F3-B
DC Nykyinen Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce 80 @ 5mA, 10V / 30 @ 5mA, 10V Nykyinen - Collector Cutoff (Max) 500nA
Nykyinen - Collector (le) (Max) 100mA Perusosan osanumero DMG563