Koti > Tuotteet > releet > Signaalireleet, enintään 2 ampeeria > DS2E-ML2-DC24V
DS2E-ML2-DC24V
DS2E-ML2-DC24V
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta DS2E-ML2-DC24V luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero DS2E-ML2-DC24V
Valmistaja Panasonic
Kuvaus RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 250V
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero DS2E-ML2-DC24V Valmistaja Panasonic
Kuvaus RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 250V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5271 pcs Tietolomake DS Series
Kategoria releet Turn On Jännite (max) 16.8 VDC
Sammuta Voltage (Min) - päättyminen Style PC Pin
kytkentäjännite 250VAC, 220VDC - Max Sarja DS
Release Time 5ms Relay Type General Purpose
Pakkaus Bulk Muut nimet 255-1076
Käyttölämpötila -40°C ~ 70°C Toiminta-aika 10ms
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet Sealed - Amber
Yksityiskohtainen kuvaus General Purpose Relay DPDT (2 Form C) Through Hole Ota Arvostelu (Current) 2A
Yhteydenotto Material Silver (Ag), Gold (Au) Yhteydenottolomake DPDT (2 Form C)
Coil Voltage 24VDC Coil Type Latching, Dual Coil
Coil Resistance 1.6 kOhms Coil Virta 360 mW
Coil Current 15.0mA