DSA200200L
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta DSA200200L luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero DSA200200L
Valmistaja Panasonic
Kuvaus TRANS PNP 50V 0.5A MINI3
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero DSA200200L Valmistaja Panasonic
Kuvaus TRANS PNP 50V 0.5A MINI3 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 449326 pcs Tietolomake DSA2002
Kategoria Discrete Semiconductor Products Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max) 50V
Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic 600mV @ 30mA, 300mA transistori tyyppi PNP
Toimittaja Device Package Mini3-G3-B-B Sarja -
Virta - Max 200mW Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Muut nimet DSA200200LCT
Käyttölämpötila 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 11 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Taajuus - Siirtyminen 130MHz
Yksityiskohtainen kuvaus Bipolar (BJT) Transistor PNP 50V 500mA 130MHz 200mW Surface Mount Mini3-G3-B-B DC Nykyinen Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce 120 @ 150mA, 10V
Nykyinen - Collector Cutoff (Max) 100nA (ICBO) Nykyinen - Collector (le) (Max) 500mA