Koti > Tuotteet > releet > Teho releet, yli 2 ampeeria > DSP1-DC24V-F
DSP1-DC24V-F
DSP1-DC24V-F
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta DSP1-DC24V-F luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero DSP1-DC24V-F
Valmistaja Panasonic
Kuvaus RELAY GEN PURPOSE DPST 5A 24V
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero DSP1-DC24V-F Valmistaja Panasonic
Kuvaus RELAY GEN PURPOSE DPST 5A 24V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 19930 pcs Tietolomake DSP Series
Kategoria releet Turn On Jännite (max) 19.2 VDC
Sammuta Voltage (Min) 2.4 VDC päättyminen Style PC Pin
kytkentäjännite 250VAC, 30VDC - Max Sarja DSP
Release Time 5ms Relay Type General Purpose
Pakkaus Bulk Muut nimet 255-2743
DSP1-DC24V-F-ND
DSP1DC24VF
Käyttölämpötila -40°C ~ 65°C Toiminta-aika 10ms
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 16 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet Sealed - Fully Yksityiskohtainen kuvaus General Purpose Relay DPST-NO/NC (1 Form A, 1 From B) 24VDC Coil Through Hole
Ota Arvostelu (Current) 5A Yhteydenotto Material Silver Tin Oxide (AgSnO)
Yhteydenottolomake DPST-NO/NC (1 Form A, 1 From B) Coil Voltage 24VDC
Coil Type Non Latching Coil Resistance 1.92 kOhms
Coil Virta 300 mW Coil Current 12.5mA