Koti > Tuotteet > Discrete Semiconductor Products > Diodit - Zener - Single > DZ2412000L
DZ2412000L
DZ2412000L
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta DZ2412000L luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero DZ2412000L
Valmistaja Panasonic
Kuvaus DIODE ZENER 12V 2W TMINIP2
(Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs6000 pcs15000 pcs
Product parameter
Osa numero DZ2412000L Valmistaja Panasonic
Kuvaus DIODE ZENER 12V 2W TMINIP2 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 258431 pcs Tietolomake DZ2412000L
Kategoria Discrete Semiconductor Products Jännite - Zener (Nom) (Vz) 12V
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 1.2V @ 200mA Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package TMiniP2-F2-B Sarja -
Virta - Max 2W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case SOD-128 Muut nimet DZ2412000LTR
Käyttölämpötila - Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 11 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Impedanssi (Max) (Zzt) 30 Ohms
Yksityiskohtainen kuvaus Zener Diode 12V 2W ±5% Surface Mount TMiniP2-F2-B Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 10µA @ 8V