Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > ECA-1VHG331
ECA-1VHG331
ECA-1VHG331
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ECA-1VHG331 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ECA-1VHG331
Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 35V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero ECA-1VHG331 Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 35V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 413366 pcs Tietolomake ECA-1VHG331 View All Specifications
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 35V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm) Sarja NHG
Ripple Current @ Low Frequency 350mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 525mA @ 100kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can
Muut nimet ECA1VHG331
P5553
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 15 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.197" (5.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.532" (13.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 330µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 330µF