Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > ECA-1VM100I
ECA-1VM100I
ECA-1VM100I
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ECA-1VM100I luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ECA-1VM100I
Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM 10UF 20% 35V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs4000 pcs10000 pcs
14000 pcs50000 pcs100000 pcs
Product parameter
Osa numero ECA-1VM100I Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM 10UF 20% 35V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 2635913 pcs Tietolomake ECA-xxM Series, Type AECA-xxM Spec Sheet
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 35V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.197" Dia (5.00mm) Sarja M
Ripple Current @ High Frequency 102mA @ 10kHz Arvioinnit -