Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > ECA-2AHG100C
ECA-2AHG100C
ECA-2AHG100C
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ECA-2AHG100C luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ECA-2AHG100C
Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM 10UF 20% 100V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
2600 pcs
Product parameter
Osa numero ECA-2AHG100C Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM 10UF 20% 100V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 862422 pcs Tietolomake NHG Series, Type A
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 100V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.248" Dia (6.30mm) Sarja NHG
Ripple Current @ Low Frequency 54mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 108mA @ 100kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Tape & Box (TB) Pakkaus / Case Radial, Can
Muut nimet ECA2AHG100C Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 15 Weeks Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.480" (12.20mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 10µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 10µF