Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > ECA-2EHG100
ECA-2EHG100
ECA-2EHG100
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ECA-2EHG100 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ECA-2EHG100
Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM 10UF 20% 250V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero ECA-2EHG100 Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM 10UF 20% 250V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 334612 pcs Tietolomake ECA-2EHG100 View All Specifications
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 250V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm) Sarja NHG
Ripple Current @ Low Frequency 88mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 132mA @ 100kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can
Muut nimet ECA2EHG100
P5867
Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 15 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.197" (5.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.669" (17.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 10µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 10µF