Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > ECD-GZE2R4B
ECD-GZE2R4B
ECD-GZE2R4B
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ECD-GZE2R4B luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ECD-GZE2R4B
Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP CER 2.4PF 25V C0G/NP0 0201
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero ECD-GZE2R4B Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP CER 2.4PF 25V C0G/NP0 0201 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 25V
Toleranssi ±0.1pF Paksuus (Max) 0.013" (0.33mm)
lämpötila kerroin C0G, NP0 Koko / Dimension 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)