Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > ECE-A0GKA221
ECE-A0GKA221
ECE-A0GKA221
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ECE-A0GKA221 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ECE-A0GKA221
Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM 220UF 20% 4V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
3800 pcs
Product parameter
Osa numero ECE-A0GKA221 Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM 220UF 20% 4V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1267372 pcs Tietolomake ECE-A0GKA221 View All Specifications
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 4V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.248" Dia (6.30mm) Sarja KA
Ripple Current @ Low Frequency 82mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 139.4mA @ 10kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can
Muut nimet ECEA0GKA221 Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 15 Weeks Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Lead Spacing 0.098" (2.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.315" (8.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 220µF 4V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 220µF