Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > ECE-A1HN331UB
ECE-A1HN331UB
ECE-A1HN331UB
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ECE-A1HN331UB luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ECE-A1HN331UB
Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 50V RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
Product parameter
Osa numero ECE-A1HN331UB Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 50V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 102589 pcs Tietolomake SU(Bi-polar) Type A
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 50V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.630" Dia (16.00mm) Sarja SU
Ripple Current @ Low Frequency 450mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 765mA @ 10kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Bi-Polar
Pakkaus Tape & Box (TB) Pakkaus / Case Radial, Can
Muut nimet ECEA1HN331UB Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 15 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Lead Spacing 0.295" (7.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 330µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C kapasitanssi 330µF