Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > ECE-T2VP102FA
ECE-T2VP102FA
ECE-T2VP102FA
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ECE-T2VP102FA luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ECE-T2VP102FA
Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM 1000UF 20% 350V SNAP
Product parameter
Osa numero ECE-T2VP102FA Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM 1000UF 20% 350V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5998 pcs Tietolomake T-UP Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 350V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 1.575" Dia (40.00mm) Sarja T-UP
Ripple Current @ Low Frequency 3.8A @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 5.32A @ 10kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Muut nimet ECET2VP102FA
P10057
Käyttölämpötila -25°C ~ 85°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C Lead Spacing 0.886" (22.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.969" (50.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 249 mOhm @ 120Hz Yksityiskohtainen kuvaus 1000µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 249 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C
kapasitanssi 1000µF Sovellukset General Purpose