Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > ECE-V0GA221SP
ECE-V0GA221SP
ECE-V0GA221SP
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ECE-V0GA221SP luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ECE-V0GA221SP
Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM 220UF 20% 4V SMD
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 336180 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
Osa numero ECE-V0GA221SP Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM 220UF 20% 4V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 336180 pcs Tietolomake S Series, Type V
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 4V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Koko / Dimension 0.248" Dia (6.30mm) Sarja VS
Ripple Current @ Low Frequency 82mA @ 120Hz Arvioinnit -