Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > ECH-S1H682GZ
ECH-S1H682GZ
ECH-S1H682GZ
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ECH-S1H682GZ luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ECH-S1H682GZ
Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP FILM 6800PF 2% 50VDC RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero ECH-S1H682GZ Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP FILM 6800PF 2% 50VDC RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4967 pcs Tietolomake ECHS(Z) Type
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 50V
Voltage Rating - AC - Toleranssi ±2%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 0.335" L x 0.157" W (8.50mm x 4.00mm)