Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > ECH-U1H124GC9
ECH-U1H124GC9
ECH-U1H124GC9
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ECH-U1H124GC9 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ECH-U1H124GC9
Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP FILM 0.12UF 2% 50VDC 2416
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero ECH-U1H124GC9 Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP FILM 0.12UF 2% 50VDC 2416 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4845 pcs Tietolomake ECH-U1H
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 50V
Voltage Rating - AC - Toleranssi ±2%
päättyminen Solder Pads Koko / Dimension 0.236" L x 0.161" W (6.00mm x 4.10mm)