Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > ECJ-0EB1E561K
ECJ-0EB1E561K
ECJ-0EB1E561K
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ECJ-0EB1E561K luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ECJ-0EB1E561K
Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP CER 560PF 25V X7R 0402
Product parameter
Osa numero ECJ-0EB1E561K Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP CER 560PF 25V X7R 0402 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 25V
Toleranssi ±10% Paksuus (Max) 0.022" (0.55mm)
lämpötila kerroin X7R Koko / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)