Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > ECJ-1VB0J106M
ECJ-1VB0J106M
ECJ-1VB0J106M
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ECJ-1VB0J106M luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ECJ-1VB0J106M
Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP CER 10UF 6.3V X5R 0603
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero ECJ-1VB0J106M Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP CER 10UF 6.3V X5R 0603 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 6.3V
Toleranssi ±20% Paksuus (Max) 0.035" (0.90mm)
lämpötila kerroin X5R Koko / Dimension 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)