Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > ECJ-1VB1C104K
ECJ-1VB1C104K
ECJ-1VB1C104K
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ECJ-1VB1C104K luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ECJ-1VB1C104K
Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP CER 0.1UF 16V X7R 0603
Product parameter
Osa numero ECJ-1VB1C104K Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP CER 0.1UF 16V X7R 0603 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 16V
Toleranssi ±10% Paksuus (Max) 0.035" (0.90mm)
lämpötila kerroin X7R Koko / Dimension 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)