Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > ECJ-2VB1H102K
ECJ-2VB1H102K
ECJ-2VB1H102K
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ECJ-2VB1H102K luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ECJ-2VB1H102K
Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP CER 1000PF 50V X7R 0805
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero ECJ-2VB1H102K Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP CER 1000PF 50V X7R 0805 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 50V
Toleranssi ±10% Paksuus (Max) 0.028" (0.70mm)
lämpötila kerroin X7R Koko / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)