Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > ECJ-2VC1H330J
ECJ-2VC1H330J
ECJ-2VC1H330J
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ECJ-2VC1H330J luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ECJ-2VC1H330J
Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP CER 33PF 50V C0G/NP0 0805
Product parameter
Osa numero ECJ-2VC1H330J Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP CER 33PF 50V C0G/NP0 0805 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 50V
Toleranssi ±5% Paksuus (Max) 0.028" (0.70mm)
lämpötila kerroin C0G, NP0 Koko / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)