Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > ECJ-3VB1C274K
ECJ-3VB1C274K
ECJ-3VB1C274K
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ECJ-3VB1C274K luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ECJ-3VB1C274K
Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP CER 0.27UF 16V X7R 1206
Product parameter
Osa numero ECJ-3VB1C274K Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP CER 0.27UF 16V X7R 1206 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 16V
Toleranssi ±10% Paksuus (Max) 0.037" (0.95mm)
lämpötila kerroin X7R Koko / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)