Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > ECJ-HVB0J475K
ECJ-HVB0J475K
ECJ-HVB0J475K
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ECJ-HVB0J475K luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ECJ-HVB0J475K
Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP CER 4.7UF 6.3V X5R 1206
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero ECJ-HVB0J475K Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP CER 4.7UF 6.3V X5R 1206 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 6.3V
Toleranssi ±10% Paksuus (Max) 0.037" (0.95mm)
lämpötila kerroin X5R Koko / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)