Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > ECK-D3A682KBP
ECK-D3A682KBP
ECK-D3A682KBP
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ECK-D3A682KBP luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ECK-D3A682KBP
Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP CER 6800PF 1KV Y5P RADIAL
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 5299 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero ECK-D3A682KBP Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP CER 6800PF 1KV Y5P RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 5299 pcs Tietolomake
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 1000V (1kV)
Toleranssi ±10% Paksuus (Max) -