Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > ECK-D3D472KBP
ECK-D3D472KBP
ECK-D3D472KBP
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ECK-D3D472KBP luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ECK-D3D472KBP
Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP CER 4700PF 2KV Y5P RADIAL
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 4038 pcs
Product parameter
Osa numero ECK-D3D472KBP Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP CER 4700PF 2KV Y5P RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 4038 pcs Tietolomake ECK (KBP Series)
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 2000V (2kV)
Toleranssi ±10% Paksuus (Max) -
lämpötila kerroin Y5P (B) Koko / Dimension 0.984" Dia (25.00mm)
Sarja KBP Arvioinnit -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Disc
Muut nimet ECKD3D472KBP
P4494A
Käyttölämpötila -25°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Straight Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.142" (29.00mm)
ominaisuudet High Voltage Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 4700pF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor Y5P (B) Radial, Disc kapasitanssi 4700pF