Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > ECK-NVS472ME
ECK-NVS472ME
ECK-NVS472ME
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ECK-NVS472ME luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ECK-NVS472ME
Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP CER 4700PF 440VAC Y5U RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero ECK-NVS472ME Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP CER 4700PF 440VAC Y5U RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5370 pcs Tietolomake ECC,ECK (NS-A,TS,VS,BE 250)
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 440VAC
Toleranssi ±20% Paksuus (Max) -
lämpötila kerroin Y5U (E) Koko / Dimension 0.433" Dia (11.00mm)