Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > ECO-S2DA391DA
ECO-S2DA391DA
ECO-S2DA391DA
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ECO-S2DA391DA luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ECO-S2DA391DA
Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM 390UF 20% 200V SNAP
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero ECO-S2DA391DA Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM 390UF 20% 200V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4324 pcs Tietolomake TS-HA, HB Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 200V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 1.181" Dia (30.00mm) Sarja TS-HA
Ripple Current @ Low Frequency 1.3A @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 1.82A @ 100kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In
Muut nimet ECOS2DA391DA
P6820
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 425 mOhm @ 120Hz Yksityiskohtainen kuvaus 390µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 425 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 390µF Sovellukset General Purpose