Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > ECO-S2DP821EA
ECO-S2DP821EA
ECO-S2DP821EA
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ECO-S2DP821EA luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ECO-S2DP821EA
Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM 820UF 20% 200V SNAP
Product parameter
Osa numero ECO-S2DP821EA Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM 820UF 20% 200V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4130 pcs Tietolomake TS-UP Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 200V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 1.378" Dia (35.00mm) Sarja TS-UP
Ripple Current @ Low Frequency 2.93A @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 4.102A @ 100kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In
Muut nimet ECOS2DP821EA
P6127
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.984" (25.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 222 mOhm @ 120Hz Yksityiskohtainen kuvaus 820µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 222 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C
kapasitanssi 820µF Sovellukset General Purpose