Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit > ECO-S2EP561CX
ECO-S2EP561CX
ECO-S2EP561CX
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ECO-S2EP561CX luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ECO-S2EP561CX
Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM 560UF 20% 250V SNAP
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
Osa numero ECO-S2EP561CX Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP ALUM 560UF 20% 250V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 51233 pcs Tietolomake TS-UP Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 250V
Toleranssi ±20% Surface Mount Land Koko -
Koko / Dimension 0.984" Dia (25.00mm) Sarja TS-UP
Ripple Current @ Low Frequency 2.25A @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 3.15A @ 100kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In
Muut nimet ECOS2EP561CX
P7404
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.575" (40.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 326 mOhm @ 120Hz Yksityiskohtainen kuvaus 560µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 326 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C
kapasitanssi 560µF Sovellukset General Purpose