Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > ECP-U1E684KB5
ECP-U1E684KB5
ECP-U1E684KB5
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ECP-U1E684KB5 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ECP-U1E684KB5
Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP FILM 0.68UF 10% 25VDC 1206
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 5076 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero ECP-U1E684KB5 Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP FILM 0.68UF 10% 25VDC 1206 Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 5076 pcs Tietolomake ECPU(B) Type
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 25V
Voltage Rating - AC - Toleranssi ±10%
päättyminen Solder Pads Koko / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)