Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > ECQ-B1184JF
ECQ-B1184JF
ECQ-B1184JF
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ECQ-B1184JF luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ECQ-B1184JF
Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP FILM 0.18UF 5% 100VDC RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero ECQ-B1184JF Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP FILM 0.18UF 5% 100VDC RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4160 pcs Tietolomake ECQB(F) Type
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 100V
Voltage Rating - AC - Toleranssi ±5%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 0.512" L x 0.295" W (13.00mm x 7.50mm)
Sarja ECQ-B(F) Arvioinnit -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Muut nimet ECQB1184JF
P4659
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Spacing 0.394" (10.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.606" (15.40mm) ominaisuudet -
Dielectric Material Polyester Yksityiskohtainen kuvaus 0.18µF Film Capacitor 100V Polyester Radial
kapasitanssi 0.18µF Sovellukset General Purpose