Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > ECQ-E10153JF
ECQ-E10153JF
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ECQ-E10153JF luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ECQ-E10153JF
Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP FILM 0.015UF 5% 1KVDC RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
Product parameter
Osa numero ECQ-E10153JF Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP FILM 0.015UF 5% 1KVDC RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 150962 pcs Tietolomake ECQ-E10153JF View All Specifications
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 1000V (1kV)
Voltage Rating - AC 125V Toleranssi ±5%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 0.610" L x 0.276" W (15.50mm x 7.00mm)
Sarja ECQ-E(F) Arvioinnit -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Muut nimet ECQE10153JF Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 16 Weeks Lead Spacing 0.492" (12.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.532" (13.50mm)
ominaisuudet - Dielectric Material Polyester, Metallized
Yksityiskohtainen kuvaus 0.015µF Film Capacitor 125V 1000V (1kV) Polyester, Metallized Radial kapasitanssi 0.015µF