Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > ECQ-E1565KF
ECQ-E1565KF
ECQ-E1565KF
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ECQ-E1565KF luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ECQ-E1565KF
Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP FILM 5.6UF 10% 100VDC RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero ECQ-E1565KF Valmistaja Panasonic
Kuvaus CAP FILM 5.6UF 10% 100VDC RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 92280 pcs Tietolomake ECQ-E1565KF View All Specifications
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 100V
Voltage Rating - AC - Toleranssi ±10%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 1.024" L x 0.327" W (26.00mm x 8.30mm)
Sarja ECQ-E(F) Arvioinnit -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Muut nimet ECQE1565KF
EF1565
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 16 Weeks Lead Spacing 0.886" (22.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.728" (18.50mm)
ominaisuudet - Dielectric Material Polyester, Metallized
Yksityiskohtainen kuvaus 5.6µF Film Capacitor 100V Polyester, Metallized Radial kapasitanssi 5.6µF